Marketingové nástroje po dobu studia zdarma

Jaké marketingové nástroje budete moci
po dobu studia používat?

Bez znalosti množství marketingových nástrojů, které jsou dnes na trhu, si dneska pořádný markeťák ani neškrtne. Ať už jde o správu PPC kampaní, podporu SEO nebo správu sociálních sítí, v rámci studia Digisemestru dostaneš přístup k těm nejlepším a nejdůležitějším nástrojům na trhu.

S nástroji budeme pracovat v rámci výuky i jednotlivých školení a bude jim věnována jedna celá speciální sobota.

Níže uvedené nástroje budou moci studenti využívat zdarma po dobu celého Digisemestru. Seznam se bude dále rozšiřovat.

ROI Hunter

ROI Hunter je pokročilá Facebook Ads platforma, vytvořená experty na e-commerce a digitální marketing tak, aby šetřila čas a zvýšila příjmy z reklamy na Facebooku. Platforma funguje podobně jako Facebookové nástroje Ads Manager a Power Editor, ale vzhledem k zaměření na e-commerce nabízí řadu možností a rozšíření, které na FB nenajdete a které usnadňují marketérům život a šetří jejich čas. Pro studenty nabízíme standardní 14-denní trial v kombinaci s workshopem, následně je možné domluvit si individuání prodloužení pro opravdové nadšence."

Marketing Miner

Marketing Miner je data miningový nástroj v oblasti online marketingu. Funkcionalita a síla spočívá v jeho rozmanitosti a flexibilitě. Nejedná se o nástroj, který by za vás dělal úžasné grafy a přehledné reporty, ale o nástroj, který se dokáže dostat rychle a efektivně k tvrdým datům, na kterých můžete stavět svůj byznys.

PPC Bee

Nástroj pro tvorbu i správu produktových kampaní, který zvyšuje výkon PPC kampaní a zefektivní práci PPC specialistům. Práce s ním šetří časové i finanční náklady, a navíc nabízí naprosto intuitivní jednoduché rozhraní.

Nenech si ujít studium Digisemestru!