Marketingové nástroje po dobu studia zdarma

Jaké marketingové nástroje budete moci
po dobu studia používat?

Bez znalosti množství marketingových nástrojů, které jsou dnes na trhu, si dneska pořádný markeťák ani neškrtne. Ať už jde o správu PPC kampaní, podporu SEO nebo správu sociálních sítí, v rámci studia Digisemestru dostaneš přístup k těm nejlepším a nejdůležitějším nástrojům na trhu.

S nástroji budeme pracovat v rámci výuky i jednotlivých školení a bude jim věnována jedna celá speciální sobota.

Níže uvedené nástroje budou moci studenti využívat zdarma po dobu celého Digisemestru. Seznam se bude dále rozšiřovat.

Marketing Miner

Marketing Miner je data miningový nástroj v oblasti online marketingu. Funkcionalita a síla spočívá v jeho rozmanitosti a flexibilitě. Nejedná se o nástroj, který by za vás dělal úžasné grafy a přehledné reporty, ale o nástroj, který se dokáže dostat rychle a efektivně k tvrdým datům, na kterých můžete stavět svůj byznys.

BiddingManager

BiddingManager je nástroj na správu zbožových srovnávačů. Inzerentům na Heurece CZ/SK a Zboží.cz poskytuje souhrn dat z jejich administračních účtů a rozhraní samotných srovnávačů rozšiřuje o nové funkce. Vyhledávat a vyhodnocovat data můžete dle nejrůznějších kategorií (oblíbenost, dostupnost nebo rozdíl v ceně). Díky tomu strávíte nad nastavením manuálního biddingu zlomek času. Navíc za vás pozice vybraných produktů pohlídá bidovací automat.

Ahrefs.com

Zahraniční, v SEO komunitě velmi uznávaný soubor nástrojů. Základem jsou nástroje pro zvýšení provozu z vyhledávačů, monitoring konkurence a jejich odkazového profilu. Nástroje však poslouží nejenom lidi z ranku SEO. Navíc může být propojen s účtem Marketing Mineru a získáte tak přístup k ještě zajímavějším výstupům.

Smartlook

Smartlook je jednoduchý nástroj, který nahraje obrazovky reálných uživatelů na tvém webu. Můžeš vidět, kde návštěvníci kliknuli myší, co vyplnili do formulářů, kde tráví většinu času a jakým způsobem prochází každou stránku. Po dobu studiu Digisemestru nabízíme studentům zdarma verzi Standard v hodnotě 580 Kč / měsíc.

PPC Bee

Nástroj pro tvorbu i správu produktových kampaní, který zvyšuje výkon PPC kampaní a zefektivní práci PPC specialistům. Práce s ním šetří časové i finanční náklady, a navíc nabízí naprosto intuitivní jednoduché rozhraní.

ROI Hunter

ROI Hunter je pokročilá Facebook Ads platforma, vytvořená experty na e-commerce a digitální marketing tak, aby šetřila čas a zvýšila příjmy z reklamy na Facebooku. Platforma funguje podobně jako Facebookové nástroje Ads Manager a Power Editor, ale vzhledem k zaměření na e-commerce nabízí řadu možností a rozšíření, které na FB nenajdete a které usnadňují marketérům život a šetří jejich čas. Pro studenty nabízíme standardní 14-denní trial v kombinaci s workshopem, následně je možné domluvit si individuání prodloužení pro opravdové nadšence.

Nenech si ujít studium Digisemestru!